Jdi na obsah Jdi na menu


Zde je místo pro Vaše náměty, připomínky a vzkazy. Za všechny předem děkujeme.
Pište zde příspěvky týkající se divadelních představení nebo OS KDO.
Příspěvky obsahující rasismus, vulgární výrazy, urážky a pod. budou mazány!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavel Frýdek - Poděkování za vynikající představení

27. 3. 2011 17:20


Vážení.

Včera jsem navštívil vaše představení Nájemníci pana Swana ve Vyškově a byl jsem překvapen vynikající úrovní tohoto představení. Navtivil jsem sice "pouze představení ochotnického divadla", ale výkony herců byly rovny výkonům profesionálních herců a to i přesto, že představení bylo pro herce velmi náročné. Obzvlášť se mi líbily výkony paní Martiny Štelclové, Miroslava Gryce a Václava Plisky.
Děkji za vynikající zábavu a těším se na vaše další představení.

Zdenka - plánovaná představení

12. 1. 2011 11:43

Dobrý den, prosím, vyvěsíte termíny plánovaných představení mimo Krásensko? O víkendu jsem nemohla přijít a ráda bych představení viděla.

Klára - Re: plánovaná představení

21. 2. 2011 12:11

V kolik hodin hrajete v Senetářově a ve Vyškově?

Lenka Suráková - Skvělé představení

11. 1. 2011 7:09

Ahojte,
také Vás všechny divadelníky zdravím a musím říct, že to bylo opravdu úžasné představení. Všichni jste podali perfektní výkon, moc se mi to líbilo. Smekám před Vámi....Lenka

Eva Tesařová - Poděkování a uznání.

9. 1. 2011 21:23

Krásenští divadelní ochotníci,
bylo to SUPER. Smekám před Váma pomyslný klobouk. Zvládnout ten zamotaný děj je umění, nakonec bylo fajn, že se "Eric Swan" ke všemu přiznal a tím dal dohromady ucelený děj. Komedie jak má být a výbuchy smíchu? Těch bylo moc a moc a bylo čemu. Děkuji za VYNIKAJÍCÍ zážitek všem hercům a děkuji též Renatě Škrobové, která to vlastně dala dohromady a úspěšně.

Renata Vágnerová - Pohádkový les

12. 9. 2010 11:20

Divadelníci, hrozně moc dík za večerní pohádkový les. Jste úžasní!!

Ondřej Kašpar - Děkujeme za podporu

10. 5. 2010 8:05

Vážení kolegové,

děkujeme za Vaši návštěvu u nás v Náměšti na Hané a zároveň za Vaši podporu. Přejeme hodně úspěchů a štěstí ve vaší činnosti a v uvedení hry Nájemníci pana Swana.

S pozdravem

Ondřej Kašpar
Občanské sdružení ZA DVEŘMI
Náměšť na Hané
www.divadlo-zadvermi.cz

Blanka Ambrožová, Bob Mayer - Poděkování

31. 3. 2010 12:21

Vážení,

chtěli bychom Vým poděkovat za pěkný sobotní večer v Ostrově u Macochy, kam jezdíme na chalupu. Jsme z Brna, ale tady do divadla nechodíme. Naše sousedka paní Šenková nám již volni vykládala, jaký jste měli úspěch a tak jsme se na Vás těšili.
Vůbec jste nás nezklamali, výborně jsme se pobavili.
Přejeme Vám hodně úspěchů, humoru, nápadů a skvělého obecenstva!

Ze srdce

Blanka Ambrožová
Bob Mayer

Divadlo Stodola - Festival Žně na Stodole 2010

28. 3. 2010 12:28

Dobrý den milí ochotníci,
rádi bychom vás pozvali na náš festiválek, který pořádáme již po šesté. Letos se festival pořádá v termínu 11. -13. června 2010 v Jiříkovicích u Šlapanic, nedaleko Brna. Více informací o našem divadle i festivalu najdete na www.divadlostodola.cz, nebo mě kontaktujte na 723085436.
Těším se na shledanou Benešová Gabriela, Divadlo Stodola, email: stodola.divadlo@seznam.cz

Dana Benešová - poděkování

15. 3. 2010 14:40

děkujeme všem účinkujícím na představení, bylo to výborné, smáli jsme se až do konce,už se těšíme na další vystoupení v Pustiměři

Mojmír Šmehlík - Díky

14. 3. 2010 9:32

Za sebe a za svou rodinu Vám děkuji za nevšední kulturní a umělecký zážitek z Vašeho sobotního představení v Pustiměři a doufám že Vaše vystoupení v naší obci nebylo poslední .

OS KDO - Odpověď

13. 3. 2010 11:54

Pani Benešová
Na všech představeních, které jsme odehráli byly i děti, kterým bylo méně než 13.Myslím, že dítě můžete vzít s sebou.

Dana Benešová - představení i pro děti?

13. 3. 2010 10:15

Prosím o sdělení, zda je představení Rodina je základ státu vhodná i pro 13 dítě, kterého bychom chtěli vzít za kulturou, děkuji

Šárka Dubská - Smála jsem se tak, až mě bolela pusa

9. 3. 2010 8:49

Po hodně dlouhé době jsem se díky vašemu představení smála tak, až mě bolely tváře. Děkuj vám.

stálý divák - koukněte!

8. 3. 2010 14:12

http://www.obdrnovice.estranky.cz/stranka/glosa

Eva Masáková , Liberec - Díky Vám

30. 1. 2010 11:38

Vážení přátelé,

při návštěvě své dcery a zetě v malé vesničce Radslavice u Vyškova jsem 22. ledna t.r. měla možnost shlédnout Vaše zdařilé představení
Rodina je základ státu. Musím Vám poděkovat za tu velkou námahu,kterou jste jistě museli vynaložit při nacvičování takového představení. Zásluha je tím větší, když si uvědomíme, že to vše děláte ve svém volném čase a s láskou. Sláva Kráseňským
ochotníkům, kteří dál statečně nesou prapor této krásné činnosti, kterou já ještě pamatuji - má tetička se strýcem byli v letech 1932-38 též vášnivými ochotníky.

Díky Vám,

Eva Masáková,
ul. SNP 350, Liberec

Renata Vágnerová - Díky za zážitek

17. 1. 2010 21:32

Milí divadelníci, moc vám děkuju za zážitek. Tak jsem se nenasmála, ani nepamatuju! V první půlce jsem litovala, že nemám kapesník, tekly mi slzy smíchem. Mám pocit, že vaše představení jsou rok od roku lepší.
Přeji vám všem do roku 2010 jen to dobré a těším se na divadlo za rok.
Renata V.

Eva Tesařová - Poděkování a obdiv!

15. 1. 2010 17:27

Díky za divadelní představení, které jsem v neděli viděla. Fakt to bylo perfektní a moc jsem se nasmála. Je fajn, že Renata s herci pokračují, že divadlo neskončilo po odchodu Božky Pištělákové, byla by to škoda. Zahráli to na podtrženou jedničku! Držím Vám palce a budu se těšit na Vaše další představení. Ahoj, Eva!

Hana Šíblová - Poděkování

11. 1. 2010 12:15

Milí divadelníci, divadelní představení, které jste tento víkend představili v Krásensku je tak krásné a humorné, že opravdu celé dvě hodiny se pořád bylo čemu smát a člověk se odpoutal po celou dobu od všedních starostí a nemyslel na nic jiného, než na to, jak se ten doktor z těch lží vylže a jak to dopadne. Opravdu skvělý !!! Děkuji Vám nejen jménem svým, ale i jménem celého Krásenska, které reprezentujete. Vaškovi a Mirkovi vzdávám opravdu hold – páni herci !! Jen těch textů, co se museli naučit. Všichni jste opravdu skvělí, pěkná scéna, kostýmy,no prostě vše. Je vidět opravdu spousta a spousta práce, kterou jste všichni museli při nacvičování a chystání hry odvést. Přeji Vám, abyste i v následujících představeních, které nyní budete hrát po okolních obcích, měli po celou dobu představení vždy plný sál tak spokojených diváků, jako u nás. Díky moc. Hana

Věra - Děkovný dopis - Pohádkový les 09

15. 6. 2009 12:58

POHÁDKOVÝ LES se opět moooc a moooc vydařil, myslím, že naše děti i my budeme ještě dlouho vzpomínat na všechny postavičky, obzvlášť pak na čerty (vůbec to není špatný zopakovat dvakrát do roka-ty čerty myslím).
Tisíceré díky a ovace všem, kteří se podíleli na přípravě.