Jdi na obsah Jdi na menu


Zde je místo pro Vaše náměty, připomínky a vzkazy. Za všechny předem děkujeme.
Pište zde příspěvky týkající se divadelních představení nebo OS KDO.
Příspěvky obsahující rasismus, vulgární výrazy, urážky a pod. budou mazány!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mrazík - Pro Toníka Plisku ml.

7. 11. 2007 14:06

Antoníne, co ty fotečky, už nějaký jsou. Už mě tak trochu začíná tlačit čas. Co nevidět bude generálka a o zkouškách nic!!! Prosím pohni, nebo mi dej vědět. Čekám Mrazík!!!

Mrazík - Omluva!!!

7. 11. 2007 14:03

Dobrý den přátelé divadla KDO. Prosím o omluvu, jelikož jsem měl nějaké osobní problémy, tak jsem tak trochu nenacházel času, abych se mohl plně věnovat i jiným věcem. Děkuji za pochopení a doufám, že i nadále zůstanete příznivci našich webových stránek. S pozdravem Váš Mrazík.

... - ...

10. 10. 2007 6:43

to je teda odpovedi tady....

nedockavy fanousek:) - hura do toho

4. 9. 2007 10:54

to je parada, ze se chysta opet neco noveho...muzete prozradit ta nova jmena...na koho se muzeme tesit?

D.O.S.M.A.H - Ahoj ochotníci až z Moravy

26. 6. 2007 16:45

Ahoj naši drazí kolegové, už to bude nějaký ten týden, co jsme Vás navštívili a stále nemůžeme zapomenout :-). A tak doufáme, že Vám bude vyhovovat alespoň jeden termín co jsme Vám poslali a Vy nám naši návštěvu oplatíte.
S pozdravem Pepa

Mrazík - náplava - Poděkování

20. 4. 2007 7:51

Ahoj Ivoši, děkuji touto cestou, že si se zapojil do soutěže, kdo pozná naše bývalé ochotníky. Také Ti touto cestou děkuji za pomoc při doplnění jmen pro mě neznámých lidiček a taky děkuji touto cestou Tvé mamince, že nám s tím pomohla.
Přeji příjemný zbytek dne a těším se na další spolupráci. Mrazík

Ivoš - Dodatek k fotu

20. 4. 2007 6:08

Ještě č.19-M.Smoradová,R.Hodáň ml.,M.Němcová,J.Šíbl,R.Vágner,A.Průcha,M.Formánek,Z.Vágnerová,J.Orálek,č.28-Augustin Vágner,M.Němcová.Tak ahoj!

Ivoš - Popis fotek

19. 4. 2007 6:29

Ahoj Milane,
nevím jestli už není pozdě,ale zkusím Ti poslat pár jmen k fotkám,co dala dohromady moje mamka:5-Jan Orálek;9-Augustin Vágner,M.Němcová,Jan Orálek,M.Smoradová,R.Hodáň,M.Jakoubková;13,14-Dana Zouharová,A.Vágner;16-Kaláb,Josef Hradský,Jan Švancara,František Zouhar,Jan Orálek,L.Král,Jan Šíbl;18-Kaláb,František Gryc,Josef Hradský,Anna Formánková,Jan Švancara,Marie Smoradová,J.Šíbl,Anděla Kocmanová,M.Němcová,Zdena Vágnerová,L.Král,Josef Bohuslav,A.Průcha,Masař,Rudolf Vágner,Fr.Zouhar,Miloš Formánek,Jan Orálek;20-Masař,Jan Švancara,Josef Bohuslav,Fr.Zouhar;21-Richard Hodáň,Zdena Vágnerová,Ladislav Julínek;22-M.Němcová,Anděla Kocmanová,J.Šíbl,Jan Orálek,A.Průcha,Zdena Vágnerová;23-J.Hradský,A.Průcha,L.Král,R.Vágner,M.Formánek,Kaláb;26-Fr.Kolmačka,J.Hradský,A.Průcha;27-A.Průcha,Fr.Kolmačka,M.Formánek,R.Hodáň,M.Jakoubková,M.Smoradová,J.Orálek,M.Němcová,A.Vágner,D.Zouharová;29-A.Průcha,R.Vintrová,Emilie Plisková,A.Formánková,M.Němcová,J.Hradský,Josef Tichý - učitel,R.Hodáň st.,M.Jakoubková,M.Smoradová,A.Vágnerová,Antonín Tomášek,M.Formánek;30-A.Formánková,M.Němcová,M.Smoradová.

Opis- Vyškovské noviny 9.2.2007 - Taková uličnická provokace pod Kojálem.

11. 2. 2007 18:54

K napsání těchto řádků mě přiměla návštěva divadelního představení, které na jevišti zaplněné školní tělocvičny v Podomí sehráli ochotníci z Krásenska. Jako několikátou již reprízu uváděli divadelní hru Uličnice.
Mezi početnými návštěvníky byli na tomto představení také někteří divadelníci z Jedovnic, včetně vedoucích jedovnického Vlastimilu, který v současnosti uvádí svoje autorské dílo Taková nesmělá provokace. Nadpis do kterého jsem vložil slova z názvů obou uváděných inscenací, jsem napsal pod vlivem působivých dojmů z obou těchto her. Protože vidím, že oba tyto samostatně činné soubory mají hodně společného. Jedovničtí vtipným reagováním na současné televizní seriály a společenské události připravili " Takovou nesmělou provokací " zábavný dvouhodinový program. Stejný ohlas měla a má krásenská Uličnice. Výstupy a scénky vycházející z legračních situací v běžných mezilidských vztazích učinily z původního textu hry veselohru, kterou smích diváků provázel po celý večer.Co měla a mají tato dvě představení společného? Především to je autorská originalita, vystihující vtipným způsobem realitu současného a místního života. Dále je to hudební a " baletní" zpestření obou vystoupení, které z krásenské Uličnice učinilo pěknou zpěvohru. Obě představení se odehrávají na originálně upravených scénách, ve vhodných i vtipně zvolených kostýmech. Úspěšnost obou souborů, a tím i jejich vystoupení, je výsledkem perfektní práce herců, z nichž někteří překračují hranici ochotnického divadla. Oba soubory předvedly svá vystoupení již několikrát, vždy před zaplněným hledištěm a pro zájem diváků mají obojí ještě další představení před sebou. Již dnes počet jejich diváků překročil tisícovku. Oba soubory jsou jako oázy divadelní kultury na Drahanské vrchovině, protože v blízkém okolí nikdo jiný takový není. Tyto úspěchy přináší pravidelná několikaletá práce. Jejich činnost je "taková málá uličnická provokace". Protože pramení ze zájmu doplnit a nahradit papučovou televizní kulturu rozvojem kultury živé a nejméně stejně zábavné, což se jim obsahem i úrovní vystoupení velmi daří.
Autor článku - Ivo Máčel.

Jana - Ahoj

28. 1. 2007 20:52

Náhodou jsem při brouzdání po netu narazila na Vaše stránky a nezbývá mi než je moc pochválit! Pokud byste měli zájem, můžete na oplátku navštívit naše: www.dosmah.wz.cz
Jsme parta mladých lidí podobně nadšených jako Vy:o)
Zdraví kolegyně herečka:-)

Dagmar - Už je tu.

22. 1. 2007 18:13

Pavel Vágner - Ahoj ,

21. 1. 2007 11:39

Právě když jsem odcházel z Vašeho posledního představení , říkal jsem si , že jediná věc, která chybí krásenským ochotníkům , jsou webové stránky. Jsem rád, že jsem dnes na ně narazil a musím Vám říci, že jsou skvělé!!
Co se týče Vašich divadelních výkonů, smekám před Vámi. Rok od roku jsou Vaše představení lepší a lepší a je za Vámi vidět kus práce! Držím palce !

Dagmar - Dotaz.

19. 1. 2007 15:14

Kam se poděl Drábelík?

Mrazík - Ahoj Ivoši a Dagmar

18. 1. 2007 16:42

Děkuji, ale jak píše Dagmar, moc chválení smrdí, ale zase se to dobře čte. Tak tedy, děkuji, ale na slivovici já moc nejsem, tak si ji dejte za mě a pozor aby jste nekulhali. Na zdraví Mrazík.

Dagmar - Ahoj Mrazíku.

18. 1. 2007 16:03

Připojiji se k Ivošovi, patří ti veliký dík, vím, že příliš chvály smrdí, ale Ty si tu pochvalu zasloužíš. Když se daří, tak se daří.Mimochodem, máme taky dobrou, švestkovou.

Ivoš - Milý Milane,

18. 1. 2007 8:57

Je fantastické,co se Ti podařilo vytvořit za stránku a za to Ti patří velký dík.Odkaz na tyto stránky jsem poslal dalším kamarádům i kamarádkám a ti jsou absolutně nadšeni,takže až pojedeš s kočárkem na vjížďku kolem Kojálu,tak se stav na štamprdličku rynglové slivovičky.Určitě si ji zasloužíš.Zdraví Tě Ivoš